ГАЛЕРИЯ

Работилничка в трета група на сграда 1- “Творим с баба – с много любов“


аедно баби и внуци създадоха красиви изделия /от стъкло, глина,подложки за чаши, вази и др./декорирани с техника декупаж. Всички заедно споделиха време и усмивките показваха обичта между баби и внуци.