ГАЛЕРИЯ

Международния ден на детето в сграда 1 и сграда 2


Под звуците на весела музика децата рисуваха на открито върху стреч фолио и картонени чинийки, като дадоха воля на своето въображение и създадоха цветни и оригинални творби. Децата се забавляваха, спортуваха, танцуваха и показаха завидна бързина, ловкост и екипност. Усмивките по лицата им бяха най-голямата награда и доказателство за прекрасния ден, който споделихме заедно. Всяко дете получи като подарък красива книжка от Община Севлиево, която донесе много радост, усмивки и положителни емоции.