аши гости бяха г-жа Красимира Йорданова зам. кмет на Община Севлиево, г-жа Сабие Ходжева началник отдел "Образование, спорт и младежка политика" , г-жа Емилия Неделчева директор на ОУ”Стефан Пешев”, г-жа Галя Христова зам, директор на СУ”Васил Левски” , начални учители от двете учебни заведения, родители. Гостите имаха възможност да разгледат всички кабинети и занимални, а родителите и да вземат участие в заниманията на децата си . За нас е важно децата ни да са щастливи, а родителите спокойни, че децата се обучават и възпитават от професионалисти, в съвременна и естетически издържана образователна среда. Благодарим на всички, които ни уважиха с присъствието си!